O naší plavbě

Poznej kouzlo Karibiku! Navštiv spolu s námi o jednom z podzimních víkendů nádherné oblasti karibských ostrovů. Udělej si 4 dny čas a vydej se na nevšední dovolenou. Takovou, jakou jsi ještě určitě nezažil! Naše cestovní kancelář připravila speciální zájezd šitý přímo na míru všem odvážným mladým lidem ve věku do 26 let, toužícím vyrazit za dobrodružstvím a poznáním.

Na čem poplujeme?

K dispozici je pro nás připravena luxusní loď. Jedná se o loď Marry Celeste s kapacitou 25 pasažérů a 9 členů posádky. Klientům jsou k dispozici komfortní 4 až 6 lůžkové kabiny s přímým vstupem a s dostatkem světla a ventilace. Kajutám nechybí vlastní toaleta s umyvadlem a sprchou (teplá voda je samozřejmostí). Ke komfortu jistě přispějí i zásuvky s napětím 230V po celou dobu plavby bez omezení.

Kdy a odkud poplujeme?

Sezóna v Karibiku začíná přibližně na konci října. Na naši cestu se tedy vydáme ve čtvrtek 27. října 2011 v dopoledních hodinách, což je ideální termín přesně pro to, abychom do Karibiku dorazili včas a užili si ho. Vyrazíme z různých míst naší republiky. Hlavní svozová místa se budou nacházet v Brně a Praze, kde budou čekat na všechny účastníky delegáti naší cestovní kanceláře. Naše cesta povede po trase Praha/Brno – Azorské ostrovy – Bermudy – Florida.

Na jak dlouho?

Rádi bychom nabídli našim klientům co možná nejdelší pobyt. Vzhledem k tomu, že časové možnosti naší cestovní kanceláře jsou omezené a lodě na dlouho dopředu obsazené, nebylo v našich silách zajistit tuto loď na více než několik dní. Na naši plavbu se vydáme na celé 4 podzimní dny. Z naší plavby se vrátíme zpátky do naší domoviny v neděli 30. října ve večerních hodinách.

Jaké počasí můžeme očekávat?

Počasí v Karibiku v tomto období bývá klidné s velkým podílem slunečního svitu. Teploty vzduchu dosahují rozpětí cca 26 – 31° C. Teplota vody pak zpravidla 27 – 29° C. Ovšem je dobré se připravit také na případné tropické bouře a díky tomu občasné výkyvy počasí, kdy teploty dosahují pouze 10°C.

Kolik to bude stát?

Cena, kterou za tuto cestu zaplatíš, bude lidová, oproti cenám ostatních cestovních kanceláří. Díky známostem s domorodými obyvateli a velmi příznivému kurzu koruny je cena za čtyřdenní pobyt pro jednu osobu pouhých 950,- Kč. Tato cena zahrnuje: ubytování na lodi po celou dobu naší plavby, stravování formou plné penze v lodní restauraci s excelentními kuchaři a spoustou dobrého jídla. V ceně je zahrnut také materiál potřebný na cestu a fakultativní výlety, které podnikneme. V případě, že některý z cestovatelů mladších 20 let bude v době před plavbou ve složité finanční situaci, je možné požádat o dotaci, kterou pokryje naše cestovní kancelář.

Co s sebou?

Vzhledem k teplému podnebí nezapomeň: šortky, plavky (nejlépe bermudy), trička, letní obuv, pokrývku hlavy, sluneční brýle, sluneční krém a ručníky.

Notebooky, knihy, televize, MP3 přehrávače, videa – to vše můžeš nechat doma, protože naše plavba tyto vymoženosti moderní techniky nepotřebuje! Dny strávené s námi si užiješ i bez nich. O detailních požadavcích na oblečení budeš informován včas před odjezdem, a co nejdříve poté, co obdržíme Tvou přihlášku. Vzhledem k neskladnosti kufrů prosím necestuj s kufry, ale s batohem.

Očkování

Preventivní očkování v těchto oblastech není povinné ani nutné, obejdeš se bez něj.

Pojištění

Pro naši společnou plavbu není potřeba uzavírat žádné speciální pojištění. Bohatě postačí běžné zdravotní pojištění.

Důležité informace

Závazné přihlášky na naši společnou plavbu začínáme přijímat o půlnoci ze středy 7. na čtvrtek 8. září 2011 na tomto webu, kde je nutné vyplnit krátký registrační formulář. Během následujících dní Ti přijde na e-mail potvrzení registrace a další informace o naší společné plavbě.  Upozorňujeme, že počet míst na naší plavbě je omezen počtem 25 cestovatelů a proto s registrací neváhej, abys svou šanci jet na Dovolenou do Karibiku nepropásl!