Informace v kostce

Základní informace

  • Kdy: 27. – 30. října 2011
  • Kde: Vysočina
  • Pro: 25 cestovatelů
  • Věk: věk účastníků podléhá upraveným pravidlům akcí GaTe – tj. do 26 let (včetně)
  • Cena: 950,- Kč

Cena zahrnuje

V ceně víkendovky je zahrnuto ubytování, stravování a náklady na materiál potřebný pro přípravu a pořádání programů. Práce instruktorů není honorována. V uvedené ceně není zahrnuta doprava na akci ani zpět.

Ubytování

Útočiště během naší společné akce nám poskytne turistická chata se spaním ve vlastním spacáku na postelích, teplými sprchami na pokojích a odpovídajícím zázemím.

Stravování

Jídla bude během víkendovky dost a to i několikrát denně (plná penze). Kuchyň bude zajišťovat jídlo i pro vegetariány. Na speciálních dietách a požadavcích na stravu je nutno se domluvit jednotlivě a dopředu (jsme zvyklí na účast vegetariánů).

Program

Na zážitkové akci je různě strukturovaným programem vyplněn téměř celý den. Program se skládá z různorodých aktivit od sportovních až po tvořivé a sebepoznávací, od jednoduchých hříček až po komplexní hry. Aktivity jsou organizátory zařazovány do programu s jasným cílem a podřízené promyšlené dramaturgii celé víkendové akce. Vždy platí, že účast na programu je svobodnou a osobní volbou účastníka akce.

Náročnost akce

Akce je připravována pro normálně zdatné osoby, fyzická náročnost se bude řídit možnostmi účastníků, takže průměrně zdatný jedinec by měl akci zvládnout v plném rozsahu. Vzhledem k intenzitě akce je potřeba počítat s vyšší fyzickou a psychickou zátěží, ovšem bude i prostor pro regeneraci a odpočinek. Pokud máte závažnější zdravotní problémy, bude nutné se s námi předem individuálně domluvit.

Vybavení

Nebude potřeba nic než běžné vybavení pro pobyt v přírodě. Seznam doporučených věcí a veškeré potřebné instrukce od nás obdržíte po registraci a samozřejmě včas před akcí.